viagra cheap online

Śląskie Konsorcjum Autobusowe Sp. z o.o. powstało w grudniu 2012 roku. Grupa sześciu członków ? doświadczonych firm z Górnego Śląska, specjalizujących się w świadczeniu usług transportowych wyszła z inicjatywą wsparcia rynku wałbrzyskiego.

Po ogłoszeniu przetargu, do którego stanęło 6 podmiotów, Śląskie Konsorcjum Autobusowe przedstawiło najlepszą ofertę, wygrywając tym samym przetarg. Po podpisaniu umowy pomiędzy Dyrektorem Zarządu Dróg Komunikacji i Utrzymania miasta oraz Zarządem konsorcjum ? ŚKA zostało oficjalnym przewoźnikiem na okres 10 lat. Od 29 grudnia Śląskie Konsorcjum Autobusowe zaczęło świadczyć usługi przewozowe w Wałbrzychu.

Tabor nowego przewoźnika z początkiem świadczenia usług stanowiło 20 nowych autobusy marki Solaris Urbino, które zostały przekazane konsorcjum przez miasto.  Był to jednak tylko początek rozbudowy nowego taboru autobusowego?
Obecnie tabor Śląskiego Konsorcjum Autobusowego stanowi 56 nowych autobusów Solaris Urbino o zróżnicowanej ilości miejsc.
Nowoczesna seria autobusów niskopodłogowych, pozwala śmiało stwierdzić, że Wałbrzych jest jednym z nielicznych miast w Polsce, które posiada w pełni tak innowacyjne środki komunikacji miejskiej.

Dzięki temu, możemy świadczyć Państwu nie tylko komfortowy i bezpieczny transport, ale także przyczynić się do dbania o środowisko naturalne oraz wizerunek naszego miasta. Mamy nadzieję, że nasze usługi z każdym dniem spełniają Państwa oczekiwania.

Śląskie Konsorcjum Autobusowe Sp. z o.o.